6. Pražský motiv

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50,5 cm, šířka: 65 cm, rámování: 62,5 x 77,3 cm

Konec aukce: 06.12.2022 19:52

Dosažená cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (37)

5 000 Kč3.12.2022 19:22:23
4 800 Kč29.11.2022 18:06:36 (limit 29.11.2022 18:06:36)
4 600 Kč29.11.2022 07:16:28
4 400 Kč29.11.2022 01:41:30
4 200 Kč22.11.2022 16:32:34
4 000 Kč11.11.2022 07:21:59
2 000 Kč8.11.2022 01:23:26