40. Pražský motiv

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Narodil se 22. 4. 1886 v Praze a zemřel 30. 9. 1949 tamtéž. Procházka byl figuralista i grafik a malíř měst působící v Praze. Studoval umělecko průmyslovou školy v Praze u prof. Jakesche. 1. světovou válku prožil jako plukovní malíř. největší vliv na jeho tvorbu měl impresionismus a studijní cesty do Paříže, Belgie a Holandska. Právě evropská města, různá městská zákoutí a uličky se staly čestným motivem jeho děl.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 67 x 87 cm

Konec aukce: 09.11.2021 18:42

Dosažená cena: 22 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (35)

22 200 Kč9.11.2021 18:37:27
21 700 Kč9.11.2021 18:18:28 (limit 8.11.2021 21:46:55)
21 500 Kč9.11.2021 18:18:28
21 000 Kč9.11.2021 18:18:24 (limit 8.11.2021 21:46:55)
20 500 Kč9.11.2021 18:18:24
20 000 Kč9.11.2021 17:44:18 (limit 8.11.2021 21:46:55)
19 500 Kč9.11.2021 17:44:18
18 500 Kč9.11.2021 17:44:05 (limit 8.11.2021 21:46:55)
18 000 Kč9.11.2021 17:44:05
17 500 Kč9.11.2021 16:38:14 (limit 8.11.2021 21:46:55)
17 000 Kč9.11.2021 16:38:14
16 500 Kč9.11.2021 16:38:10 (limit 8.11.2021 21:46:55)
16 000 Kč9.11.2021 16:38:10
15 500 Kč9.11.2021 16:38:05 (limit 8.11.2021 21:46:55)
15 000 Kč9.11.2021 16:38:05