22. Pražský motiv

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 68 x 86 cm

Konec aukce: 13.06.2022 18:21

Dosažená cena: 22 580 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (27)

22 580 Kč13.6.2022 10:07:00 (limit 13.6.2022 10:07:00)
22 080 Kč10.6.2022 13:43:21
10 080 Kč10.6.2022 11:22:27
9 780 Kč9.6.2022 21:11:59
9 480 Kč8.6.2022 20:43:11
9 180 Kč8.6.2022 17:00:56
8 880 Kč8.6.2022 17:00:52 (limit 28.5.2022 23:57:28)
8 600 Kč8.6.2022 17:00:52
8 300 Kč8.6.2022 17:00:49 (limit 28.5.2022 23:57:28)
8 000 Kč8.6.2022 17:00:49
7 700 Kč8.6.2022 17:00:45 (limit 28.5.2022 23:57:28)
7 400 Kč8.6.2022 17:00:45
7 100 Kč8.6.2022 17:00:40 (limit 28.5.2022 23:57:28)
6 800 Kč8.6.2022 17:00:40
6 500 Kč7.6.2022 07:09:24 (limit 28.5.2022 23:57:28)