Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 88 cm, rámování: 74 x 93 cm
Konec aukce: 27.10.2019 19:37
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Seznam příhozů (16)