59. Tři postavy v šeru

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 59,5 cm, šířka: 49,2 cm, rámování: 73 x 63 cm

Konec aukce: 10.10.2022 19:08

Dosažená cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (20)

6 200 Kč10.10.2022 19:03:43
6 000 Kč10.10.2022 19:03:43 (limit 10.10.2022 04:24:29)
5 900 Kč10.10.2022 19:01:54 (limit 10.10.2022 04:24:29)
5 600 Kč10.10.2022 19:01:54
5 300 Kč10.10.2022 18:59:46 (limit 10.10.2022 04:24:29)
5 000 Kč10.10.2022 18:59:46
4 800 Kč10.10.2022 18:59:44 (limit 10.10.2022 04:24:29)
4 600 Kč10.10.2022 18:59:44
4 400 Kč10.10.2022 18:56:05 (limit 10.10.2022 04:24:29)
4 200 Kč10.10.2022 18:56:05
4 000 Kč10.10.2022 18:55:36 (limit 10.10.2022 04:24:29)
3 800 Kč10.10.2022 18:55:36
3 600 Kč10.10.2022 18:54:57 (limit 10.10.2022 04:24:29)
3 400 Kč10.10.2022 18:54:57
3 200 Kč10.10.2022 18:54:39 (limit 10.10.2022 04:24:29)