33. Slavnosti na Svatém Kopečku

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 56,5 cm, šířka: 71,5 cm, rámování: 75,5 x 89,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 18:53

Dosažená cena: 15 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (45)

15 100 Kč10.10.2022 18:48:38
15 000 Kč10.10.2022 18:48:38 (limit 10.10.2022 18:40:02)
14 600 Kč10.10.2022 18:44:17 (limit 10.10.2022 18:40:02)
14 100 Kč10.10.2022 18:44:17
13 600 Kč10.10.2022 18:43:42 (limit 10.10.2022 18:40:02)
13 100 Kč10.10.2022 18:43:42
12 600 Kč10.10.2022 18:40:30 (limit 10.10.2022 18:40:02)
12 100 Kč10.10.2022 18:40:30
11 600 Kč10.10.2022 18:40:25 (limit 10.10.2022 18:40:02)
11 100 Kč10.10.2022 18:40:25
10 600 Kč10.10.2022 18:40:22 (limit 10.10.2022 18:40:02)
10 100 Kč10.10.2022 18:40:22
9 800 Kč10.10.2022 18:40:20 (limit 10.10.2022 18:40:02)
9 500 Kč10.10.2022 18:40:20
9 200 Kč10.10.2022 18:40:17 (limit 10.10.2022 18:40:02)