25. Romantická krajina

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 21,1 cm, šířka: 26,2 cm, rámování: 34,4 x 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 11.10.2021 18:32

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (34)

9 000 Kč11.10.2021 18:27:32
8 700 Kč11.10.2021 18:27:24
8 400 Kč11.10.2021 18:24:55
8 100 Kč11.10.2021 18:24:47
7 800 Kč11.10.2021 18:23:46
7 500 Kč11.10.2021 18:23:39
7 200 Kč11.10.2021 18:22:31
6 900 Kč11.10.2021 18:22:12
6 600 Kč11.10.2021 18:22:06
6 300 Kč11.10.2021 18:21:57
6 000 Kč11.10.2021 18:21:50
5 700 Kč11.10.2021 18:21:43
5 400 Kč11.10.2021 18:21:35
5 100 Kč11.10.2021 18:21:22
4 900 Kč11.10.2021 18:21:15