25. Romantická krajina

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 21,1 cm, šířka: 26,2 cm, rámování: 34,4 x 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 11.10.2021 18:32

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (34)

4 700 Kč11.10.2021 18:21:07
4 500 Kč11.10.2021 18:21:01
4 300 Kč11.10.2021 18:20:52
4 100 Kč11.10.2021 18:20:45
3 900 Kč11.10.2021 18:20:37
3 700 Kč11.10.2021 18:20:26
3 500 Kč11.10.2021 18:20:15
3 300 Kč11.10.2021 17:17:29
3 100 Kč11.10.2021 17:17:10 (limit 11.10.2021 16:48:39)
3 100 Kč11.10.2021 17:17:10
2 900 Kč11.10.2021 16:48:39 (limit 11.10.2021 16:48:39)
2 700 Kč8.10.2021 08:31:18
2 500 Kč5.10.2021 20:59:10
2 300 Kč16.9.2021 11:16:59
2 100 Kč16.9.2021 11:15:27 (limit 16.9.2021 08:08:55)