21. Velká figura ze slonoviny - gejša

Autor: Autor neurčen

Kategorie: Orient - exotika

Řezba ze slonoviny z první poloviny 20. století. Japonsko. Signováno zespodu.
Výška: 40 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.11.2020 18:28

Dosažená cena: 14 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (36)

14 100 Kč23.11.2020 18:23:22
13 600 Kč23.11.2020 18:22:04
13 100 Kč23.11.2020 18:17:24
12 600 Kč23.11.2020 17:46:55
12 100 Kč23.11.2020 17:46:53 (limit 23.11.2020 17:44:40)
11 700 Kč23.11.2020 17:46:53
11 200 Kč23.11.2020 17:46:50 (limit 23.11.2020 17:44:40)
10 700 Kč23.11.2020 17:46:50
10 200 Kč23.11.2020 17:46:48 (limit 23.11.2020 17:44:40)
9 900 Kč23.11.2020 17:46:48
9 600 Kč23.11.2020 17:46:45 (limit 23.11.2020 17:44:40)
9 300 Kč23.11.2020 17:46:45
9 000 Kč23.11.2020 17:46:40 (limit 23.11.2020 17:44:40)
8 700 Kč23.11.2020 17:46:40
8 400 Kč21.11.2020 21:59:57 (limit 20.11.2020 09:29:05)