Řezba ze slonoviny z první poloviny 20. století. Japonsko. Signováno zespodu.
Výška: 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.11.2020 18:28
Dosažená cena: 14 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (36)