140. Kubistické postavy

Autor: Autor neurčen

Signováno vpravo dole, vlevo razítko, na obraze mírný flek, zaskleno.
Technika: Kresba
Výška: 44,5 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 89 x 68,5 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 20:19

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (23)

7 500 Kč20.3.2023 09:57:37
7 200 Kč20.3.2023 08:42:50
6 900 Kč19.3.2023 17:11:28
6 600 Kč19.3.2023 06:59:39
6 300 Kč18.3.2023 07:03:26
6 000 Kč17.3.2023 17:30:19
5 700 Kč15.3.2023 19:51:53
5 400 Kč14.3.2023 11:59:18
5 100 Kč10.3.2023 03:57:26
5 000 Kč10.3.2023 03:57:26 (limit 9.3.2023 05:25:41)
4 900 Kč10.3.2023 03:57:22 (limit 9.3.2023 05:25:41)
4 700 Kč10.3.2023 03:57:22
4 500 Kč10.3.2023 03:57:17 (limit 9.3.2023 05:25:41)
4 300 Kč10.3.2023 03:57:17
4 100 Kč10.3.2023 03:57:11 (limit 9.3.2023 05:25:41)