140. Kubistické postavy

Autor: Autor neurčen

Signováno vpravo dole, vlevo razítko, na obraze mírný flek, zaskleno.
Technika: Kresba
Výška: 44,5 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 89 x 68,5 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 20:19

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (23)

3 900 Kč10.3.2023 03:57:11
3 700 Kč10.3.2023 01:27:06 (limit 9.3.2023 05:25:41)
3 500 Kč10.3.2023 01:27:06
3 300 Kč10.3.2023 01:27:01 (limit 9.3.2023 05:25:41)
3 100 Kč10.3.2023 01:27:01
2 900 Kč10.3.2023 01:26:53 (limit 9.3.2023 05:25:41)
2 700 Kč10.3.2023 01:26:53
2 500 Kč9.3.2023 05:25:31