115. Tetka v "pluzně"

Autor: Autor neurčen

Technika: Akvarel
Výška: 54 cm, šířka: 39 cm, rámování: 83,5 x 65 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 20:04

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (20)

5 900 Kč17.1.2022 19:59:50
5 600 Kč17.1.2022 19:58:33
5 300 Kč17.1.2022 19:57:53 (limit 17.1.2022 19:55:08)
5 100 Kč17.1.2022 19:57:53
4 900 Kč17.1.2022 19:56:30 (limit 17.1.2022 19:55:08)
4 700 Kč17.1.2022 19:56:30
4 500 Kč17.1.2022 19:56:22 (limit 17.1.2022 19:55:08)
4 300 Kč17.1.2022 19:56:22
4 100 Kč17.1.2022 19:56:11 (limit 17.1.2022 19:55:08)
3 900 Kč17.1.2022 19:56:11
3 700 Kč17.1.2022 19:55:08 (limit 17.1.2022 19:55:08)
3 500 Kč17.1.2022 19:55:08 (limit 17.1.2022 19:54:39)
3 100 Kč17.1.2022 19:54:30 (limit 17.1.2022 19:54:30)
2 900 Kč17.1.2022 19:53:56
2 700 Kč17.1.2022 19:53:41