30. V Bacovském údolí

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (76)

30 000 Kč9.12.2025 18:30:35 (limit 9.12.2025 18:26:35)
29 500 Kč9.12.2025 18:30:35
29 000 Kč9.12.2025 18:30:10 (limit 9.12.2025 18:26:35)
28 500 Kč9.12.2025 18:30:10
28 000 Kč9.12.2025 18:28:07 (limit 9.12.2025 18:26:35)
27 500 Kč9.12.2025 18:28:07
27 000 Kč9.12.2025 18:28:04 (limit 9.12.2025 18:26:35)
26 500 Kč9.12.2025 18:28:04
26 000 Kč9.12.2025 18:27:24 (limit 9.12.2025 18:26:35)
25 500 Kč9.12.2025 18:27:24
25 000 Kč9.12.2025 18:27:20 (limit 9.12.2025 18:26:35)
24 500 Kč9.12.2025 18:27:20
24 000 Kč9.12.2025 18:27:15 (limit 9.12.2025 18:26:35)
23 500 Kč9.12.2025 18:27:15
23 000 Kč9.12.2025 18:26:35 (limit 9.12.2025 18:26:35)