30. V Bacovském údolí
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (76)
| 30 000 Kč | 9.12.2025 18:30:35 (limit 9.12.2025 18:26:35) |
| 29 500 Kč | 9.12.2025 18:30:35 |
| 29 000 Kč | 9.12.2025 18:30:10 (limit 9.12.2025 18:26:35) |
| 28 500 Kč | 9.12.2025 18:30:10 |
| 28 000 Kč | 9.12.2025 18:28:07 (limit 9.12.2025 18:26:35) |
| 27 500 Kč | 9.12.2025 18:28:07 |
| 27 000 Kč | 9.12.2025 18:28:04 (limit 9.12.2025 18:26:35) |
| 26 500 Kč | 9.12.2025 18:28:04 |
| 26 000 Kč | 9.12.2025 18:27:24 (limit 9.12.2025 18:26:35) |
| 25 500 Kč | 9.12.2025 18:27:24 |
| 25 000 Kč | 9.12.2025 18:27:20 (limit 9.12.2025 18:26:35) |
| 24 500 Kč | 9.12.2025 18:27:20 |
| 24 000 Kč | 9.12.2025 18:27:15 (limit 9.12.2025 18:26:35) |
| 23 500 Kč | 9.12.2025 18:27:15 |
| 23 000 Kč | 9.12.2025 18:26:35 (limit 9.12.2025 18:26:35) |