30. V Bacovském údolí

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (76)

1 500 Kč5.11.2025 16:42:44