30. V Bacovském údolí
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč