30. V Bacovském údolí
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (76)
| 8 500 Kč | 6.12.2025 00:41:31 (limit 5.12.2025 18:55:24) |
| 8 200 Kč | 6.12.2025 00:41:31 |
| 7 900 Kč | 5.12.2025 18:55:24 (limit 5.12.2025 18:55:24) |
| 7 600 Kč | 4.12.2025 19:52:24 |
| 7 300 Kč | 1.12.2025 21:08:15 |
| 7 000 Kč | 1.12.2025 16:54:47 |
| 6 500 Kč | 30.11.2025 13:57:42 |
| 6 200 Kč | 30.11.2025 12:49:48 |
| 5 900 Kč | 27.11.2025 07:25:42 |
| 5 600 Kč | 26.11.2025 22:04:32 |
| 5 300 Kč | 26.11.2025 15:33:51 |
| 5 000 Kč | 26.11.2025 15:33:44 (limit 25.11.2025 14:15:07) |
| 5 000 Kč | 26.11.2025 15:33:44 |
| 4 800 Kč | 25.11.2025 14:15:07 (limit 25.11.2025 14:15:07) |
| 4 600 Kč | 23.11.2025 14:14:06 |