30. V Bacovském údolí

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (76)

8 500 Kč6.12.2025 00:41:31 (limit 5.12.2025 18:55:24)
8 200 Kč6.12.2025 00:41:31
7 900 Kč5.12.2025 18:55:24 (limit 5.12.2025 18:55:24)
7 600 Kč4.12.2025 19:52:24
7 300 Kč1.12.2025 21:08:15
7 000 Kč1.12.2025 16:54:47
6 500 Kč30.11.2025 13:57:42
6 200 Kč30.11.2025 12:49:48
5 900 Kč27.11.2025 07:25:42
5 600 Kč26.11.2025 22:04:32
5 300 Kč26.11.2025 15:33:51
5 000 Kč26.11.2025 15:33:44 (limit 25.11.2025 14:15:07)
5 000 Kč26.11.2025 15:33:44
4 800 Kč25.11.2025 14:15:07 (limit 25.11.2025 14:15:07)
4 600 Kč23.11.2025 14:14:06