30. V Bacovském údolí
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (76)
| 15 000 Kč | 9.12.2025 18:03:37 |
| 14 500 Kč | 9.12.2025 17:59:02 |
| 14 000 Kč | 9.12.2025 17:28:34 |
| 13 500 Kč | 9.12.2025 16:45:18 |
| 13 000 Kč | 9.12.2025 16:29:51 |
| 12 500 Kč | 9.12.2025 13:27:18 |
| 12 000 Kč | 8.12.2025 08:33:17 |
| 11 500 Kč | 7.12.2025 22:07:37 |
| 11 000 Kč | 6.12.2025 08:05:15 |
| 10 500 Kč | 6.12.2025 08:05:12 (limit 5.12.2025 18:55:24) |
| 10 000 Kč | 6.12.2025 08:05:12 |
| 9 700 Kč | 6.12.2025 08:05:07 (limit 5.12.2025 18:55:24) |
| 9 400 Kč | 6.12.2025 08:05:07 |
| 9 100 Kč | 6.12.2025 00:41:36 (limit 5.12.2025 18:55:24) |
| 8 800 Kč | 6.12.2025 00:41:36 |