30. V Bacovském údolí

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (76)

15 000 Kč9.12.2025 18:03:37
14 500 Kč9.12.2025 17:59:02
14 000 Kč9.12.2025 17:28:34
13 500 Kč9.12.2025 16:45:18
13 000 Kč9.12.2025 16:29:51
12 500 Kč9.12.2025 13:27:18
12 000 Kč8.12.2025 08:33:17
11 500 Kč7.12.2025 22:07:37
11 000 Kč6.12.2025 08:05:15
10 500 Kč6.12.2025 08:05:12 (limit 5.12.2025 18:55:24)
10 000 Kč6.12.2025 08:05:12
9 700 Kč6.12.2025 08:05:07 (limit 5.12.2025 18:55:24)
9 400 Kč6.12.2025 08:05:07
9 100 Kč6.12.2025 00:41:36 (limit 5.12.2025 18:55:24)
8 800 Kč6.12.2025 00:41:36