30. V Bacovském údolí
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (76)
| 22 500 Kč | 9.12.2025 18:26:07 |
| 22 000 Kč | 9.12.2025 18:25:46 (limit 9.12.2025 18:24:34) |
| 21 500 Kč | 9.12.2025 18:25:46 |
| 21 000 Kč | 9.12.2025 18:25:41 (limit 9.12.2025 18:24:34) |
| 20 500 Kč | 9.12.2025 18:25:41 |
| 20 000 Kč | 9.12.2025 18:25:26 (limit 9.12.2025 18:24:34) |
| 19 500 Kč | 9.12.2025 18:25:26 |
| 19 000 Kč | 9.12.2025 18:25:19 (limit 9.12.2025 18:24:34) |
| 18 500 Kč | 9.12.2025 18:25:19 |
| 18 000 Kč | 9.12.2025 18:25:07 (limit 9.12.2025 18:24:34) |
| 17 500 Kč | 9.12.2025 18:25:07 |
| 17 000 Kč | 9.12.2025 18:24:28 |
| 16 500 Kč | 9.12.2025 18:23:28 |
| 16 000 Kč | 9.12.2025 18:08:46 |
| 15 500 Kč | 9.12.2025 18:04:22 |