30. V Bacovském údolí

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 67, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 44 x 63,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (76)

22 500 Kč9.12.2025 18:26:07
22 000 Kč9.12.2025 18:25:46 (limit 9.12.2025 18:24:34)
21 500 Kč9.12.2025 18:25:46
21 000 Kč9.12.2025 18:25:41 (limit 9.12.2025 18:24:34)
20 500 Kč9.12.2025 18:25:41
20 000 Kč9.12.2025 18:25:26 (limit 9.12.2025 18:24:34)
19 500 Kč9.12.2025 18:25:26
19 000 Kč9.12.2025 18:25:19 (limit 9.12.2025 18:24:34)
18 500 Kč9.12.2025 18:25:19
18 000 Kč9.12.2025 18:25:07 (limit 9.12.2025 18:24:34)
17 500 Kč9.12.2025 18:25:07
17 000 Kč9.12.2025 18:24:28
16 500 Kč9.12.2025 18:23:28
16 000 Kč9.12.2025 18:08:46
15 500 Kč9.12.2025 18:04:22