Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 62 x 52,5 cm
Konec aukce: 03.08.2020 18:13
Dosažená cena: 13 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Seznam příhozů (32)