Signováno vpravo dole, místy poškozený rám, místy prohnuté a protlačené plátno od napínacího rámu
Technika: Olej na plátně
Výška: 34 cm, šířka: 44 cm, rámování: 42,5 x 52,5 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Konec aukce: 07.06.2021 19:23
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (25)