Signováno vpravo dole, datováno 63, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 60 cm, rámování: 41 x 74,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 05.09.2022 19:25
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (27)