78. Portrét ženy

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Vlevo dole razítko - pozůstalost Heleny Salichové, publikováno v knize Heleny Salichové, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 39 cm, rámování: 64 x 52,5 cm

Konec aukce: 20.03.2023 19:19

Dosažená cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (10)

6 200 Kč20.3.2023 19:14:15 (limit 20.3.2023 19:06:29)
5 900 Kč20.3.2023 19:14:15
5 600 Kč20.3.2023 19:08:15 (limit 20.3.2023 19:06:29)
5 300 Kč20.3.2023 19:08:15
5 000 Kč20.3.2023 19:03:35
4 800 Kč20.3.2023 19:03:13
4 600 Kč20.3.2023 19:01:48
4 400 Kč20.3.2023 18:40:33
4 200 Kč20.3.2023 18:16:06
4 000 Kč25.2.2023 20:29:03