Vlevo dole razítko - pozůstalost Heleny Salichové, publikováno v knize Heleny Salichové, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 39 cm, rámování: 64 x 52,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 19:19
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (10)