Signováno vpravo dole, místy krakelovaná malba
Technika: Olej na plátně
Výška: 31 cm, šířka: 23 cm, rámování: 39,5 x 31 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 03.05.2021 19:11
Dosažená cena: 11 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč