Signováno tužkou vpravo dole, kolorovaný ruční tisk č.1, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 49,2 cm, šířka: 74,2 cm, rámování: 72,3 x 94,8 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:39
Dosažená cena: 14 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (35)