Technika: Olej na plátně
Výška: 48 cm, šířka: 35,2 cm, rámování: 51 x 38,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 18:19
Dosažená cena: 26 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč