7. Zátiší

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Technika: Olej na plátně
Výška: 48 cm, šířka: 35,2 cm, rámování: 51 x 38,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 18:19

Dosažená cena: 26 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (66)

18 100 Kč20.3.2023 18:08:38 (limit 20.3.2023 18:02:32)
17 600 Kč20.3.2023 18:08:38
17 100 Kč20.3.2023 18:07:00 (limit 20.3.2023 18:02:32)
16 600 Kč20.3.2023 18:07:00
16 100 Kč20.3.2023 18:06:17 (limit 20.3.2023 18:02:32)
15 600 Kč20.3.2023 18:06:17
15 100 Kč20.3.2023 18:06:14 (limit 20.3.2023 18:02:32)
14 600 Kč20.3.2023 18:06:13
14 100 Kč20.3.2023 18:05:57 (limit 20.3.2023 18:02:32)
13 600 Kč20.3.2023 18:05:57
13 100 Kč20.3.2023 18:05:35 (limit 20.3.2023 18:02:32)
12 600 Kč20.3.2023 18:05:35
12 100 Kč20.3.2023 18:05:05 (limit 20.3.2023 18:02:32)
11 600 Kč20.3.2023 18:05:05
11 100 Kč20.3.2023 18:04:55 (limit 20.3.2023 18:02:32)