Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 29 cm, rámování: 52,5 x 45,5 cm
Konec aukce: 05.09.2022 18:59
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč