Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 70,5 cm, šířka: 107 cm, rámování: 90 x 125 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 07.06.2021 19:07
Dosažená cena: 25 700 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč