Technika: Olej na kartonu
Výška: 24 cm, šířka: 33,5 cm, rámování: 36,5 x 46 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.10.2022 18:08
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč