35. Chlapec s knihou

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 37,5 cm, šířka: 28 cm, rámování: 48,5 x 39 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:39

Dosažená cena: 19 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (53)

6 900 Kč24.4.2023 16:10:50 (limit 23.4.2023 23:15:59)
6 600 Kč24.4.2023 16:10:50
6 300 Kč24.4.2023 09:56:20 (limit 23.4.2023 23:15:59)
6 000 Kč24.4.2023 09:56:20
5 700 Kč24.4.2023 09:56:18 (limit 23.4.2023 23:15:59)
5 400 Kč24.4.2023 09:56:18
5 100 Kč24.4.2023 09:55:15 (limit 23.4.2023 23:15:59)
4 900 Kč24.4.2023 09:55:15
4 700 Kč24.4.2023 09:55:13 (limit 23.4.2023 23:15:59)
4 500 Kč24.4.2023 09:55:13
4 300 Kč24.4.2023 09:55:10 (limit 23.4.2023 23:15:59)
4 100 Kč24.4.2023 09:55:10
3 900 Kč24.4.2023 09:55:07 (limit 23.4.2023 23:15:59)
3 700 Kč24.4.2023 09:55:07
3 500 Kč24.4.2023 09:55:04 (limit 23.4.2023 23:15:59)