Technika: Olej na kartonu
Výška: 96 cm, šířka: 67 cm, rámování: 119 x 87,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:40
Dosažená cena: 12 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (42)