Signováno vpravo dole, datováno 1956.
Po absolvování učitelského ústavu studovala u profesorů V. Hynaise, V. Bukovace, V. Nechleby, K. Krattnera na Akademii výtvarných umění v Praze (1919–1926). Krátce pracovala jako učitelka ve škole v Kyjovicích, od 1926 trvale žila a pracovala v Polance nad Odrou.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 67,5 cm, šířka: 45,8 cm, rámování: 84,3 x 62,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.05.2021 18:32
Dosažená cena: 11 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (29)