26. Portrét holčičky

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, datováno 1958, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 29 cm, rámování: 52,5 x 45,5 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:32

Dosažená cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (28)

4 900 Kč5.9.2022 18:11:05 (limit 5.9.2022 18:11:05)
4 700 Kč5.9.2022 18:10:48 (limit 5.9.2022 17:03:52)
4 500 Kč5.9.2022 18:10:48
4 300 Kč5.9.2022 18:01:15 (limit 5.9.2022 17:03:52)
4 100 Kč5.9.2022 18:01:14
3 900 Kč5.9.2022 17:57:13 (limit 5.9.2022 17:03:52)
3 700 Kč5.9.2022 17:57:13
3 500 Kč5.9.2022 17:52:29 (limit 5.9.2022 17:03:52)
3 300 Kč5.9.2022 17:52:29
3 100 Kč5.9.2022 17:40:45 (limit 5.9.2022 17:03:52)
2 900 Kč5.9.2022 17:40:45
2 700 Kč5.9.2022 17:03:52 (limit 5.9.2022 17:03:52)
2 500 Kč7.8.2022 05:36:07