Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 14 cm, šířka: 8,3 cm, rámování: 34,6 x 28,3 cm
Konec aukce: 06.12.2019 21:23
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 4.12.2019 10:57:22 |