Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, nově rámováno, mírně přeložený papír ve vrchní části lemu
Výška: 44,5 cm, šířka: 41,6 cm, rámování: 61 x 55,8 cm
Konec aukce: 09.01.2023 21:20
Dosažená cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (38)