Signováno vpravo dole, datováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 68 x 88 cm
Konec aukce: 07.11.2022 21:24
Dosažená cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (30)