191. Žně

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, datováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 68 x 88 cm

Konec aukce: 07.11.2022 21:24

Dosažená cena: 16 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (30)

9 200 Kč7.11.2022 21:02:46
8 900 Kč7.11.2022 21:02:42 (limit 7.11.2022 20:52:11)
8 600 Kč7.11.2022 21:02:42
8 300 Kč7.11.2022 21:02:38 (limit 7.11.2022 20:52:11)
8 000 Kč7.11.2022 21:02:38
7 700 Kč7.11.2022 21:02:31 (limit 7.11.2022 20:52:11)
7 400 Kč7.11.2022 21:02:31
7 100 Kč7.11.2022 16:36:13
6 800 Kč7.11.2022 14:19:53
6 500 Kč7.11.2022 13:07:45
6 200 Kč6.11.2022 23:42:06
5 900 Kč6.11.2022 19:58:09
5 600 Kč5.11.2022 14:01:38
5 300 Kč28.10.2022 22:32:54
5 000 Kč19.10.2022 15:58:49