19. Černá kočka v okně - oboustranný obraz

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Oboustranný obraz.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 54,5 cm, šířka: 47,5 cm, rámování: 67,5 x 60 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.06.2024 19:29

Dosažená cena: 18 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (49)

6 000 Kč10.6.2024 19:02:58 (limit 9.6.2024 22:34:11)
5 700 Kč10.6.2024 19:02:58
5 400 Kč10.6.2024 18:55:28 (limit 9.6.2024 22:34:11)
5 100 Kč10.6.2024 18:55:28
4 900 Kč10.6.2024 18:55:25 (limit 9.6.2024 22:34:11)
4 700 Kč10.6.2024 18:55:25
4 500 Kč10.6.2024 18:55:23 (limit 9.6.2024 22:34:11)
4 300 Kč10.6.2024 18:55:23
4 100 Kč10.6.2024 14:58:33 (limit 9.6.2024 22:34:11)
3 900 Kč10.6.2024 14:58:33
3 700 Kč10.6.2024 14:58:27 (limit 9.6.2024 22:34:11)
3 500 Kč10.6.2024 14:58:27
3 300 Kč9.6.2024 22:34:11 (limit 9.6.2024 22:34:11)
3 100 Kč8.6.2024 09:30:37
2 900 Kč7.6.2024 15:32:30