Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 36,5 cm, rámování: 61 x 47,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:23
Dosažená cena: 3 750 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (10)