17. Kytice

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 36,5 cm, rámování: 61 x 47,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:23

Dosažená cena: 3 750 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (10)

3 750 Kč7.11.2022 18:18:22 (limit 7.11.2022 18:15:21)
3 600 Kč7.11.2022 18:18:22
3 400 Kč7.11.2022 18:15:21 (limit 7.11.2022 18:15:21)
3 200 Kč28.10.2022 22:10:14
3 000 Kč28.10.2022 22:10:08 (limit 17.10.2022 17:48:32)
2 800 Kč28.10.2022 22:10:08
2 600 Kč28.10.2022 22:10:00 (limit 17.10.2022 17:48:32)
2 400 Kč28.10.2022 22:09:59
2 200 Kč17.10.2022 17:48:32 (limit 17.10.2022 17:48:32)
2 000 Kč10.10.2022 20:46:49