Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 72 cm, šířka: 62 cm, rámování: 80 x 70 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 21:53
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (26)