Technika: Olej na plátně
Výška: 69,7 cm, šířka: 99,5 cm, rámování: 83,5 x 113 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 13.06.2022 18:19
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (53)