147. Zátiší

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Technika: Olej na plátně
Výška: 69 cm, šířka: 53 cm, rámování: 78,6 x 62,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 20:40

Dosažená cena: 25 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (64)

18 100 Kč13.2.2023 20:25:45
18 000 Kč13.2.2023 20:25:45 (limit 13.2.2023 20:24:31)
17 600 Kč13.2.2023 20:25:18 (limit 13.2.2023 20:24:31)
17 100 Kč13.2.2023 20:25:18
16 600 Kč13.2.2023 20:25:08 (limit 13.2.2023 20:24:31)
16 100 Kč13.2.2023 20:25:08
15 600 Kč13.2.2023 20:24:53 (limit 13.2.2023 20:24:31)
15 100 Kč13.2.2023 20:24:53
14 600 Kč13.2.2023 20:24:47 (limit 13.2.2023 20:24:31)
14 100 Kč13.2.2023 20:24:47
13 600 Kč13.2.2023 20:24:43 (limit 13.2.2023 20:24:31)
13 100 Kč13.2.2023 20:24:43
12 600 Kč13.2.2023 20:24:38 (limit 13.2.2023 20:24:31)
12 100 Kč13.2.2023 20:24:38
11 600 Kč13.2.2023 20:24:31 (limit 13.2.2023 20:24:31)