146. Ilustrace slezských písní - Petra Bezruče - (10 ks)
Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)
Grafika, 10 ks, míry grafiky 44 x 31 cm, ve výřezu - 32,4 x 23 cm, signováno tužkou, nerámováno
Konec aukce: 18.07.2022 20:25
Dosažená cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (27)