Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 58 cm, rámování: 93,5 x 71 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:20
Dosažená cena: 15 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč