Vpravo dole razítko z pozůstalosti Heleny Salichové.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 69 cm, šířka: 56 cm, rámování: 78,5 x 65,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.02.2023 18:20
Dosažená cena: 25 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (56)