Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 64 x 84,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.08.2023 20:04
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč