Technika: Olej na kartonu
Výška: 51,5 cm, šířka: 36,5 cm, rámování: 65,6 x 51 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 21:12
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč