Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 120 cm
Konec aukce: 17.01.2022 19:59
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Seznam příhozů (8)