Malíř v Uh. Hradišti, žák pražské akademie v l. 1910 - 1918 u prof.Hynaise, pak studoval v Paříži. Je synovcem Luďka Marolda. Vynikl svými krajinami podzimních nálad. Souborná výstava v říjnu 1923 v Rubešově saloně v Praze. (Tomanův slovník)
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Olej na dřevěné desce, za sklem
Na zadní straně přípis autora
Signováno vpravo dole
Na zadní straně přípis autora
Signováno vpravo dole
Technika: Olejomalba
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 54 x 63,5, sklo
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:10
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (21)