Technika: Olej na kartonu
Výška: 42 cm, šířka: 48 cm, rámování: 54 x 60 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 21:50
Dosažená cena: 7 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (24)